Co se děje
Článek

Kam vyrazit v Praze?

Praha je město plné gastronomických možnosti, kulturních akcí a zážitků, o kterých vás budeme pravidelně informovat. Co se děje v pondělí? Kam vyrazit ve čtvrtek? A co s víkendem? Pražskej Rej to ví a poradí. 

Zajímá mě pondělí, úterýstředa, čtvrtek, pátek a víkend v týdnu od 26. do 2. října.

Pondělí 26. září

Kachní hody

Milovníci kachních specialit, pozor! Až do konce září se v Kolkovnách podává kachní menu. Na co se můžete těšit? Kachní silný vývar s knedlíčky s portským vínem a zeleninou julienne, Kachní stehno pečené v sádle s cibulovým zelím s jablíčky a máslovými bramborovými knedlíky s křupavými škvarky, Creme Brulee z kachních jater sous-vide s pošírovanou hruškou, ořechovým chlebem a lesním ovocem a Skořicové jablíčko ze smetanového krému na čokoládové hlíně. Rezervace zde.

Kdy a kde?

do 30. září, Kolkovna Olympia

Prague Mussel Week

Pozor, pozor, mušle se valí na Prahu. Ochutnejte moře v Praze a získejte voucher na 1+1 porce zdarma do vybraných pražských restauracíí. 

Kdy a kde?

26. 9. – 2. 10. 2022, Restaurace Obecní dům, La Casa Trattoria KarlínPivovar Kilian, Aroma Quadrio, Bistro Kampa, Arthurs Pub, Rest sním či Jím a další.

Úterý 27. září

Degustace vín z Nuits-Saint-Georges

milovníci francozských vín, pozor. V Monarchu proběhne degustace šesti krásných vín z z vesničky Nuits-Saint-Georges. Tato vína bohatá, kulatá, příjemně kořenitá, s krásnou ovocnou aromatikou a velmi dobrým potenciálem ke zrání. Cena vstupenky je 1590 Kč. Počet míst omezen – rezervace na lenka.bergerova@1er.cz

Kdy a kde?

27.září 2022 od 18:30, Monarch

SALSA BACHATA TANČÍRNA NA GAUČI 2022

Salsa se dá tančit i v září. Přijďte v úterý na open air salsa & bachata tančírnu. Těšit se můžete nejen na salsa openclass, neboli otevřenou lekci pro začátečníky za 100 Kč, ale i následnou latino tančírnu od 20 hodin. Prostorný zastřešený venkovní parket a plně zásobený bar s grilem, koktejly a dalšími dobrotami jsou samozřejmostí.

Kdy a kde?

úterý 27. září od 19 hodin, Bohemian Salseros - Gauč na Výstavišti

Středa 28. září

DISCO 80's a 90's - výzva roku

Párty letošního roku je tady! Nechte se zlákat retrem a přijďte na disco trisco párty ve stylu 80's a 90's. Zahraje vám vyhlášený DJ Doktor Buben. Během večera proběhne duel mezi generacemi a každý, kdo přijde v kostýmu, dostane drink na baru zdarma. Těšte se i na klasické osmdesátkové drinky. Beton, Bavorák, Houba a co dál? Vstupné zdarma.

Kdy a kde?

středa 28. září od 17 hodin, Gauč na Výstavišti

Čtvrtek 29. září

Pátek 30. září

Goodbye Summer

Přijďte se rozloučit létem stylově do oblíbeného pražského Buddha-Baru. A stylové budou také rozlučkové nápoje. Dáte si Champagne Jeeper nebo Champagne coctails?

Kdy a kde?

pátek 30. září, Buddha-Bar Prague

Carpaccio v Al Mulino

Kdy a kde?

od 30. září, Al Mulino

Víkend 1. a 2. října


Minulý týden:

Pondělí 19. září

Nakvíz – hospodský kvíz pro týmy přátel

Pozvěte přátelé a pojďte si trošku zavařit mozkové závity u oblíbeného hospodského kvízu. Každé pondělí se proti sobě utká 9 týmů, které otestují své znalosti z přírodních věd, cit pro popkulturu, povědomí o současných událostech, znalosti České republiky, Evropy a celého světa. Hraje se o parádní ceny. Vstupné je 100 Kč.

Pro milovníky hospodských kvízů jsme si navíc připravili speciální článek.

Kdy a kde?

pondělí 19. září od 19 hodin, Plzeňský restaurant Kamera, Praha 5

Burger days v Osice!

I v tomto týdnu pokračují Burger Days v Osice. Restaurace Osika si pro vás připravila výběr z těch nejlepších burgerů, které zaručeně musíte ochutnat! Hovězí, kuřecí, vegetariánský nebo s krevetami? Volba už bude jen na Vás. Dopřát si je můžete třeba s „jedním" točeným na nové zahrádce, kterou mají stále otevřenou.

Kdy a kde?

od 14.9. do 25.9., Osika Restaurant

Úterý 20. září

Břichomluvecká show

Kdo by neznal  legendárního břichomluvce Zdeňka Polacha a jeho Matýska. Teď máte jedinečnou šanci vidět tohoto komika známého ze soutěže Československo má talent na zahradě H1 Pivovaru Hostivar. Vstupné je ZDARMA! 

Kdy a kde?

20. září od 17 hodin, Pivovar Hostivar

SALSA BACHATA TANČÍRNA NA GAUČI 2022

Zářijový večer a k tomu hudba vábící k tanci. Nádhera. Přijďte v úterý na open air salsa & bachata tančírnu. Těšit se můžete nejen na salsa openclass, neboli otevřenou lekci pro začátečníky za 100 Kč, ale i následnou latino tančírnu od 20 hodin. Prostorný zastřešený venkovní parket a plně zásobený bar s grilem, koktejly a dalšími dobrotami jsou samozřejmostí.

Kdy a kde?

úterý 20. září od 19 hodin, Bohemian Salseros - Gauč na Výstavišti

Středa 21. září

Holešovický Octoberfest 2022

Festival koncentrované radosti, skvělého bavorského piva čepovaného do tupláků, i stylových dobrot. Ochutnáte tradiční německá piva vařená speciálně pro Oktoberfest a typické bavorské pochoutky, jako jsou preclíky, ředkvičky, pomazánka Obatzda nebo bavorské klobásy. Stylové oblečení vítáno.

Kdy a kde?

21.-24. září, Foodtruck Point, Holešovice

Čtvrtek 22. září

Hudební večer v The Farm - písničkář Jirka Čevela

Přijďte si užít skvělý hudební večer tentokrát z "domácí kuchyně". Hostem bude totiž český písničkář Jirka Čevela. Jeho základním nástrojem je akordeon, ale rád si zahraje i na kytaru. Ve své tvorbě čerpá z mnoha žánrů, např. klezmer, pop, world music, folk, chanson nebo balkán, takže se máte na co těšit. 

Kdy a kde?

čtvrtek 22. září od 19 hodin, The Farm Letná

Pátek 23. září

BEERFEST v Opatovských terasách

Opatovské terasy disponují širokou nabídkou piv, o které už jsme psali. Není divu, že se rozhodli uspořádat také beerfest. A čepovat se bude i do tupláku!

Pivní nabídka: Tankový Březňák 11, Březňák extra hořký 11, Mušketýr 11, Beránek polotmavý 11, Hostan hradní 11, Louny 12, Zlatý Bažant 12, Radler nealko citrón
Pivní menu: Poctivá pomazánka z vyzrálého pivního sýru, rozpečený chléb mladá cibulka, Pomalu pečený marinovaný bok z chmelového prasátka na pivě, česneku a kmínu, naše hrubozrnná hořčice, nakládaná červená a bílá cibule s feferonkami a čerstvý měkounký chléb, Smažené sýrové knedlíky z vyzrálého pivního sýru s jemnou smetanovo-hříbkovou omáčkou, Langoš paní domácí s trhanou šťavnatou krkovicí v BBQ marinádě, strouhaný sýr, naše majonéza z pečeného česneku, marinovaná cibule, čerstvá rukola

Kdy a kde?

23.-25. září od 11 do 22 hodin, Opatovské terasy

Páteční party v klubu Radost FX: DJ Max Draat + Rádio Spin Vibes

Páteční večírek v FX Radosr odstartuje DJ Max Draat, následovat budou akce s moderátory a DJ Rádia Spin.

Kdy a kde?

pátek 23. září od 21:45, Radost FX

Víkend 24. a 25. září

Sunday Buddha-Bar Brunch 

Pravidelné brunche v nádherném prostředí Buddha Baru jsou zpět a první začíná už v neděli 25. září od 12 hodin. Přichystali si pro vás tradičně skvělé jídlo a jedinečnou atmosféru. Dětský koutek pro děti s animátory je samozřejmostí, takže přijďte klidně i s vašimi potomky.

Kdy a kde?

neděle 25. září od 12 do 16 hodin, Buddha-Bar Prague

Lo-fi Beat w/ beat.cut, Ešli, Mic Head & Sidzej

Další skvělá sobotní party ve vašem oblíbeném klubu.

Kdy a kde?

sobota 24. září od 21:00, Radost FX

Vinobraní na Grébovce

aneb Vinohrady –⁠ dobré vínko dáváte..

Kdy a kde?

23. září 2022, Náměstí Míru, Web akce

Vinobraní na Grébovce

aneb Vinohrady –⁠ dobré vínko dáváte..

Kdy a kde?

24. září 2022, Havlíčkovy sady, Web akce

Pondělí 12. září

Přátelák - divadlo

Fotbal a početí dítěte - to jsou nejčastější témata, kterým se postavy věnují. Leon, Bernd a Robbi jsou již léta nejlepší kamarádi a zanícení fotbaloví fanoušci, samozřejmě různých klubů, takže není nouze o debaty a hádky. Pojďte do "letního" divadla na Výstaviště a prodlužte si léto.

Kdy a kde?

pondělí 12. září, Gauč na Výstavišti

Úterý 13. září

SALSA BACHATA TANČÍRNA NA GAUČI 2022

Přijďte v úterý na open air salsa & bachata tančírnu. Těšit se můžete nejen na salsa openclass, neboli otevřenou lekci pro začátečníky za 100 Kč, ale i následnou latino tančírnu od 20 hodin. Prostorný zastřešený venkovní parket a plně zásobený bar s grilem, koktejly a dalšími dobrotami jsou samozřejmostí.

Kdy a kde?

úterý 13. září od 19 hodin, Bohemian Salseros - Gauč na Výstavišti

PubKvíz Na Plech

V září se opět rozjíždí úterní a čtvrteční kvízy v Pubu na Plech. Startuje se vždy v 19:00, tak se nezapomeňte přihlásit.

Kdy a kde?

13. září od 19 hodin, Pub Na Plech

Středa 14. září

Humpolecký Dixieland

Hudba a pivo je nejlepší kombinace. Anejlepší pozvánkou na koncert je hudební ukázka. Nalaďte se tu. Vstupné: zdarma.

Kdy a kde?

středa 14. září od 18:00 do 22:00, Pivovar Spojovna

Karaoke v září (EnjoyTeam prod.)

Oblíbené karaoke se opět vrací zpět, tentokrát v nových prostorách úžasné restaurace Glamour na Vinohradech. Přijďte ve středu 14.9. na dobrou večeři, drink a zazpívat si. Vše je dobrovolné, je jen na vás, jakým způsobem si užijete večer  Čeká vás také zvýhodněné denní menu. Vstupné je zdarma!

Kdy a kde?

středa 14. září od 18 hodin, Glamour Restaurant

 

 

 

Čtvrtek 15. září

Amatérský bowlingový turnaj v Kameře

Hrajete rádi bowling? Sestavte tým a rozjeďte to na plný koule v amatérském turnaji. Maximální počet hráčů v týmu je čtyři. Vše ostatní je na vás. Každý hráč navíc dostane na rozehřátí welcome drink. Týmy přihlaste přímo naživo v restauraci nebo prostřednictvím jednoduchého formuláře. Startovné je 499 Kč za tým. Skládá se v hotovosti nebo online, nejpozději ovšem do 13. 9. 2022.

Kdy a kde?

čtvrtek 15. září od 19 hodin, Plzeňský restaurant Kamera

Sardinské dny

Co byste řekli na sardinskéí gastronomické lahůdky spolu se skvělými víny? Tak si pojďte se po prázdninách užít především mimořádně pěkná vína z vinařství Cantina di Santadi a Agricola Punica a vynikající sardské menu šéfkuchaře Restu Michal Paulik. Cena celé večeře i s degustační skleničkou vína (0,1 l) ke každému chodu je 1.950, - Kč, včetně vody i kávy. 

Kdy a kde?

čtvrtek 15. září od 18 hodin, Rest

Pátek 16. září

Letenské Aperitivo

Konec pracovní doby ohlašuje APERITIVO. APERITIVO je italský fenomén. Jedná se o čas mezi závěrem pracovní doby a večeří, kdy se hosté, cestou z práce domů, zastaví na skleničku s lidmi, co mají rádi. Drinky bude před The Farm ve venkovním baru míchat zkušený barman Filip Jančík a celou atmosféru APERITIVA doplní stylová chill hudba.

Kdy a kde?

16. září od 16 hodin, The Farm

Slávkové dný v Al Mulino

V Evropě se ročně spotřebuje cca 100 tisíc tun slávek. Přijďte se do jejich konzumace zapojit. Můžete si je dát na několik způsobů, šéfkuchař Tomáš Zahradníček si na menu dá opravdu záležet. Nejen, že si na nich pochutnáte ale jsou taktéž napěchované vitamíny a minerály, které prospívají vašemu srdci, cévám i kloubům.

Kdy a kde?

od 16. září, Pizza a pasta restaurant Al Mulino

Glamour dinner and show - Banánová Halina & Rebecca de Lux

Přijďte zažít večer plný těžkotonážní zábavy v podání dvojice travesti komiček Banánové Haliny a Rebeccy de Lux. V příjemném prostředí Restaurace Glamour si můžete vychutnat skvělé jídlo, výborné víno a další nápoje a zabavit se show, kterou jste ještě neviděli. A to vše bez vstupného !!! Počet míst je omezený, rezervace na telefonním čísle 606 399 994.

Kdy a kde?

pátek 16. září, od 19 do 22 hodin, Glamour Restaurant

Víkend 17. a 18. září

Speciální menu v Kiliánu

Kdy a kde?

o víkendu 17. a 18. září, Pivovar Kilián

Pondělí 5. září

Benátky pod sněhem

Brilantní situační komedie o pozvání na večeři a zmatení jazyků. Jedni mají před svatbou, druzí možná před rozchodem. Společné setkání může ale všechno převrátit. Přijďte si užít divadlo pod otevřenou oblohou. Hrají Veronika Arichteva / Kristýna Janáčková, Mira Nosek, Lucie Štěpánková a Filip Cíl  v režii Zdeňka Žáka.

Kdy a Kde?

Pondělí 5. září

Benátky pod sněhem

Brilantní situační komedie o pozvání na večeři a zmatení jazyků. Jedni mají před svatbou, druzí možná před rozchodem. Společné setkání může ale všechno převrátit. Přijďte si užít divadlo pod otevřenou oblohou. Hrají Veronika Arichteva / Kristýna Janáčková, Mira Nosek, Lucie Štěpánková a Filip Cíl  v režii Zdeňka Žáka.

Kdy a Kde?

5. září od 19 hodin, Pantheon production - Gauč na Výstavišti

Úterý 6. září

Středa 7. září

Degustace: Oheň a Kouř

Pravidelné degustace whisky se pomalu vrací. Sezónu odpálí ve Whiskerii pěkně zostra. Posvítí si totiž na pět luxusních rašelinových stáčení. Za cenu 590 Kč ochutnáte pět degustačních vzorků a ochutnáte malé občerstvení.

Kdy a kde?

7. září od 19 hodin, Whiskeria

Čtvrtek 8. září

Zahradní slavnost s tuňákem

Ve čtvrtek si v Restu klasické jídlo nedáte. Rest totiž ovládne tuňák a dobroty z něj připravené a také víno. A na vás už bude jen neomezená konzumace. No nezní to skvěle?

Kdy a kde?

čtvrtek 8.9.2022, Rest, Praha 4-Kunratice

Finálový večer NaKvízového léta

Speciální finálový večer, který uzavře pražskou kvízovou sezónu. Můžete se těšit na všeobecný kvíz připravený speciálně na tento večer.

Kdy a kde?

8. září. od 19 hodin, Na Kvíz - Gauč ve Stromovce

Pátek 9. září

Vinohradské vinobraní /II

Tradiční ochutnávka vín z České republiky a Slovenska, pochutiny, hudba i zábava se letos uskuteční už po dvacáté šesté.

Kdy a kde?

9.-10. září 2022, nám. Jiřího z Poděbrad

Víkend 10.-11. září

Bavorské dny na Kolčavce 

Máte rádi bavorskou kuchyni a nechce se vám do Německa. S pivovarem Kilián je to snadné. Prostě dorazte v sobotu do LIbně a užijte si Bavorské dny. Čeká na vás skvělé menu i pivo!

Kdy a kde?

sobota 10. září od 14 do 20 hodin, Pivovar Kilián

Pondělí 29. srpna

Letní kino Kinobus - Pánský klub

Kdy a kde?

pondělí 29. srpna od 20:30, Zličín - Park na Prameništi

Úterý 30. srpna

SALSA BACHATA TANČÍRNA NA GAUČI 2022

Poslední srpnový večer, k tomu hudba vábící k tanci. Přijďte v úterý na open air salsa & bachata tančírnu. Těšit se můžete nejen na salsa openclass, neboli otevřenou lekci pro začátečníky za 100 Kč, ale i následnou latino tančírnu od 20 hodin. Prostorný zastřešený venkovní parket a plně zásobený bar s grilem, koktejly a dalšími dobrotami jsou samozřejmostí.

Kdy a kde?

úterý 30. srpna od 19 hodin, Bohemian Salseros - Gauč na Výstavišti

Středa 31. srpna

Grilování v Salut

Sezóna grilování je již v plném proudu a Salut pořádá další grilovací středu. Ochutnáte krevetový špíz, flank steak, kuřecí supreme a grilovanou panenku. Jako přílohu si můžete dát kukuřičný klas, opečené brambory, sezónní grilovanou zeleninu a náš domácí chléb. K tomu Únětické pivo a je to středa jako grilovaná.
Kdy a kde?

31. srpna od 11 do 15 hodin, Salut Restaurant

Čtvrtek 1. září

Pátek 2. září

Ústřicové dny v Al Mulino

Opravdu delikátní a pečlivé vybírané ústřice můžete od 2.9.2022 ochutnat v restauraci Al Mulino, kde tímto dnem začínají ústřicové dny. Tuto gastronomickou lahůdku si zde můžete dát hned na několik způsobů, od běžného syrového stavu až po grilované či pečené. Nejen, že si pochutnáte ale i podpoříte své zdraví, neboť ústřice v sobě obsahují velké množství živin, a to včetně vitamínů (A, B1 či B2) a minerálů. Měly by mít rovněž kladný vliv na imunitu a přisuzovány jim jsou dokonce silné afrodiziakální účinky.

Kdy a kde?

od pátku 2. září, Pizza a Pasta Al Mulino

Carneval Live Show! @Radost FX

Jedinečná tématická akce, kterou budou doprovázet speciální karnevalové hostesky, spousta dekorací, efektů, nekompromisní DJs, doprovodný program, soutěže a spoustu dalšího. Hraje TOMMASO & POLLINI and guests.

Kdy a kde?

pátek 2. září od 23 hodin do 5 do rána

​Burgerfest & Prague Harley days

Burgerfest spojený s 10. výročím Prague Harley-Days je tady a opět jej najdete na pražském Výstavišti. A bude tam všechno. Americké speciality, americké motocykly, poctivé české pivo a rocková muzika i výběr těch nejlepších atrakcí spojených s legendou jménem Harley-Davidson. Akce je určená pro celou rodinou, tak vemte děti i rodiče. Nebude chybět ani Burgeržraní, kuchařské show, spanilá jízda Prahou, kapely, Family zóna, Adrenalin zóna nebo Výstava motocyklů H-D. A samozřejmě v tom má prsty Bejzment.

Kdy a Kde?

2. 9. od 12:00 do 4. 9. 20:00, Výstaviště Praha

Víkend 3.-4. září

Víkendová nabídka Pivovaru Kilián

Thajsko dorazilo do pivovaru! A věřte, že tyhle delikatesy si s pivem skvěle rozumí. A doporučujeme si udělat rezervaci, aby vám tohle speciální menu neproklouzlo mezi prsty. 

Kdy a kde?

3.-4. září, Pivovar Kilián

Víkendový brunch

Přemýšlíte, co s načatým víkendem? Co se odměnit za náročný pracovní týden pořádným brunchem. A kam na něj vyrazit? My doporučujeme tenhle víkend The Farm a příští třeba Mama Shelter. Více se dočtete v článku Kam v Praze na brunch.

Kdy a kde?

tento víkend, The Farm, Mama Shelter

Pondělí 22. srpna

All you can eat bufet

V pondělí 22.8. budou obědy v Castle Residence trošku jiné. Čeká na vás totiž  ALL YOU CAN EAT bufet. Za cenu 180 Kč/osoba si můžete nandat salátů, polévky, třech druhů hlavního chodu a dezertu, co hrdlo ráčí. Otevřeno bude do 15 hodin.

Kdy a kde?

pondělí 20. srpna do 16 hodin, Castle Residence 

Úterý 23. srpna

SALSA BACHATA TANČÍRNA NA GAUČI 2022

Horký srpnový večer, k tomu hudba vábící k tanci. Přijďte vždy v úterý na open air salsa & bachata tančírnu. Těšit se můžete nejen na salsa openclass, neboli otevřenou lekci pro začátečníky za 100 Kč, ale i následnou latino tančírnu od 20 hodin. Prostorný zastřešený venkovní parket a plně zásobený bar s grilem, koktejly a dalšími dobrotami jsou samozřejmostí.

Kdy a kde?

úterý 23. srpna od 19 hodin, Bohemian Salseros - Gauč na Výstavišti

Středa 24. srpna

Mladí vinaři v Praze 2022

Mladí vinaři opět v Praze. V ceně vstupenky je více než 30 skvělých vín, minerální voda Krondorf, originální sklenička s logem Mladí vinaři, skvělá nálada a trocha toho housu. Na jaké další vinné akce můžete vyrazit? Mrkněte do našeho článku pro všechny milovníky vína Kam vyrazit za vínem.

Kdy a kde?

24. srpna od 18 do 22 hodin, Gabriel Loci

Letní kino ve Spojovně, Lásky jedné plavovlásky

Existuje větší romantika než kino pod hvězdnou oblohou? Pivovar Spojovna promítá každou středu a výběr filmů je stejně libový jako jejich piva. Přijďte na film a na jedno. Začátek projekce je orientační, začíná se po setmění. Začátek projekce je orientačně ve 20:30, začneme vždy po setmění.

Kdy a kde?

středa 24. srpna od 20:30, Pivovar Spojovna, Praha 4

Čtvrtek 25. srpna

Ochutnávka dobrot od řezníka

Ve čtvrtek se určitě zastavte na stezce dole v Modřanech (Vltavanů), protože Řeznictví co má koule - Bejk Buu a Bejk Buu si pro vás připravili skvělou ochutnácku dobrot přímo od řezníka. Kromě milých hostesech a skvěkých žeber dorazí i řezník Ondra. Takže přijďte ochutnat i pokecat.

Kdy a kde?

čtvrtek 18. srpna od 14 do 18 hodin, In-line stezka, Vltavanů, Praha 4

Pátek 26. srpna

Víkend 27.-28. srpna 

Ginmania na lodi
3 ginové bary s vice než 30 značkami ginů pro skvělé míchané drinky, občerstvení z Bistra Špejle a DJ NONALIS a DJ HOLLY THE BIG. Taková bude sobotní Ginmania na Lodi Hamburg. Užijte si ginové šílenství.

Kdy a kde?

sobota 27. srpna od 19 hodin, Loď Hamburg

Víkendový brunch

Přemýšlíte, co s načatým víkendem? Co se odměnit za náročný pracovní týden pořádným brunchem. A kam na něj vyrazit? My doporučujeme The Farm a Mama Shelter. Více se dočtete v článku Kam v Praze na brunch.

Kdy a kde?

tento víkend, The Farm, Mama Shelter


Pondělí 15. srpna

Boeing Boeing aneb Tři Letušky v Paříži … nyní v nové verzi

Oblíbená divadelní francouzská komedie v podání skvělých herců. Mirek Šimůnek, Barbora Mottlová, Miluše Bittnerová/ Michaela Dolinová, Lucie Vojtová, Lucie Linhartová a Jirka Chvalovský rozvibrují vaše bránice v legendárním představení tentokrát venku.

Kdy a kde?

pondělí 15. srpna od 20 hodin, Divadlo Adverte - GAUČ NA VÝSTAVIŠTI PRAHA 7 HOLEŠOVICE

Úterý 16. srpna

SALSA BACHATA TANČÍRNA NA GAUČI 2022

Horký srpnový večer, k tomu hudba vábící k tanci. Přijďte vždy v úterý na open air salsa & bachata tančírnu. Těšit se můžete nejen na salsa openclass, neboli otevřenou lekci pro začátečníky za 100 Kč, ale i následnou latino tančírnu od 20 hodin. Prostorný zastřešený venkovní parket a plně zásobený bar s grilem, koktejly a dalšími dobrotami jsou samozřejmostí.

Kdy a kde?

úterý 16. srpna od 19 hodin, Bohemian Salseros - Gauč na Výstavišti

Středa 17. srpna

Letní kino ve Spojovně, Limonádový Joe

Existuje větší romantika než kino pod hvězdnou oblohou? Pivovar Spojovna promítá každou středu a výběr filmů je stejně libový jako jejich piva. Přijďte na film a na jedno. Začátek projekce je orientační, začíná se po setmění. Začátek projekce je orientačně ve 20:30, začneme vždy po setmění.

Kdy a kde?

středa 17. srpna od 20:30, Pivovar Spojovna, Praha 4

Čtvrtek 18. srpna

Koncert v The Farm –⁠ Tony Rose 

V The Farm si na své přijdou koncertuchtiví návštěvníci každý čtvrtek. Tento týden vystoupí téměř domácí Tony Rose, kytarový trubadůr ze Skotského Glasgow. Nezapomeňte si rezervovat místa. Vstup je zdarma.

Kdy a kde?

čtvrtek 18. srpna od 19 hodin, Farm Letná

Pátek 19. srpna

Tento pátek pohostí Opatovské terasy na čepu Hostan 11, čímž se stanou jedinou restaurace od Brna na západ, která ho bude čepovat. Tak si ho přijďte dát i v Praze.

Kdy a kde?

pátek 26. srpna, Opatovské terasy a foodcraft jídelna

BBQ na terase u Mamy

Mama miluje BBQ!  A jejich letní terasa přímo volá po pořádné grilovačce. Přijďte ochutnat oblíbené pecky z grilu a zapít je skvělými koktejly. Těšit se můžete i na pravidelné DJ sety. A co bude na grilu? Kuře v pikantní marinádě chipotle, Hot dog / fat boy, Chuck roll burger nebo Pražma s gremolatou a pečený lilek. Nezapomeňte na rezervaci na 225 117 689.

Kdy a kde?

pátek 19. srpna a sbota 20. srpna od 17 do 21:30, Mama Shelter Prague

Víkend 20.-21. srpna

Grilování v Castle Residence

Terasa této sympatické restauraci je skvělá i jen tak, ale s grilováním bude ještě lepší!

Kdy a kde?

sobota 20.8., Castle Residence Restaurant

Víkendový brunch

Přemýšlíte, co s načatým víkendem? Co se odměnit za náročný pracovní týden pořádným brunchem. A kam na něj vyrazit? My doporučujeme The Farm Letná a Mama Shelter Prague. Více se dočtete v článku Kam v Praze na brunch.

Kdy a kde?

tento víkend, The Farm Letná, Mama Shelter Prague

 

Pondělí 8. srpna

Burgrové pondělí

Pondělí jsme u nás v redakci stanovili burgrovým dnem. Pojďte do toho s námi a udělejte si s kolegy nebo rodinou hezčí pondělí. O historii této oblíbené pochoutky (i s tipy na naše oblíbené burgery) se můžete dočíst ve speciálním burgerovém článku.

Kdy a kde?

pondělí 8. srpna, Gangster Burger, Suggar Daddy by Bejzment nebo Burger Bar

Úterý 9. srpna

Továrna na zázraky - magic show

Jedinečná iluzionistická one man show v magickém prostředí. 

Kdy a kde?

9. srpna od 21:15, Gabriel Loci, Praha 5

Středa 10. srpna

Letní kino ve Spojovně, Postřižiny

Existuje větší romantika než kino pod hvězdnou oblohou? Pivovar Spojovna promítá každou středu a výběr filmů je stejně libový jako jejich piva. Přijďte na film a na jedno. Začátek projekce je orientační, začíná se po setmění. Začátek projekce je orientačně ve 20:30, začneme vždy po setmění.

Kdy a kde?

10. srpna od 20:30, Pivovar Spojovna, Praha 4

Čtvrtek 11. srpna

Mexiko Tacos Party

V pořadí druhá grill party oblíbeného podniku se ponese v duchu Mexika a oblíbených tacos. Ke každému taco se bude servírovat pasta z černých fazolí, jalapeños papričky, ředkvičky, sýr a mexický salát pico de gallo. A k mexickému jídlu samozřejmě patří i poctivá margarita. O atmosféru se postará DJ Evson. Rezervace na 257 007 681.

Kdy a kde?

11. srpna od 17:00, Restaurace Altány Kampa, Praha 1

Hip Hop Thursdays - Pop Smoke & Drill special

 Legendární párty v legendárním klubu. Přijďte si užít hip hop a rnb noc s těmi nejlepšími DJ. Do půlnoci vstup zdarma, po půlnoci až do rána vstup jen za 100,-Kč.

Kdy a kde?

 11. srpna od 23:00, Radost FX, Praha 2

Pátek 12. srpna

STREET ART TANQUERAY & DOUBLE DUTCH POP UP DAYS

Až do neděle můžete navštívit kreativní STREET ART AFTER bar v parku Riegrových sadech. Vše se ponese v duchu "ochutnej gin Tanqueray v různých podobách". Za touto pop up akcí stojí mj. Gastro Event Kdekoli G_E_K a Brand Ambassador nejprestižnější barmanské soutěže Diageo Reserve World Class, Petr Kymla.

Kdy a kde?

do 15. srpna, Park Café Riegrovy Sady

Víkend 13.-14. srpna 

Mama miluje Brunch! Bufet a koktejlů, kolik vypiješ

Každou neděli od 12:00 do 15:00) si můžete u Mamy užít parádní brunch. Balíček 1 obsahuje bufet (předkrmy a dezerty) a jídla z grilu (bez omezení), welcome drink (sklenka prosecca) za 690 Kč, balíček 2 bufet vám navíc umožní neomezenáou konzumace piva, vína, domácích limonád a 3 druhů koktejlů (Hugo, Lillet Spritz, Campari Milano). Cena je 950 Kč. Počet míst na sezení je omezen, rezervujte si svoje místo na 225 117 689.

Kdy a kde?

neděle 14. srpna od 12 hodin, Mama Shelter Prague, Praha 7

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také