Co se děje
na Moravě jinde všude

Nejlepší místa pro firemní akce a teambuilding

Kde uspořádat firemní akci, teambuilding, konferenci nebo setkání se zákazníky? Tipy na zajímavá místa. Nechte si zaslat nabídku. Oslovte všechna místa najednou    
Článek

Kam vyrazit v Praze?

Praha je město plné gastronomických možnosti, kulturních akcí a zážitků, o kterých vás budeme pravidelně informovat. Co se děje v pondělí? Kam vyrazit ve čtvrtek? A co s víkendem? Pražskej Rej to ví a poradí.
Článek

Pivní slavnosti - kde si pochutnáte na nejlepším pivu?

Máte rádi dobré pivko? Tak neváhejte a vyberte si jednu z námi nabízených pivních akcí.
Článek

Hudební večery aneb kam za živou hudbou

Máte rádi hudbu? A chcete zažít tu atmosféru naživo? Máme pro vás skvělý tip na hudební večery. Užijte si příjemný večer s živou hudbou napříč podniky.
Článek

Kam v Praze na brunch

Snídaně, oběd, večeře? To už dávno neplatí. Zajděte na brunch a zpříjemněte si víkend.
Článek

test redakce - vejce benedikt

Vejce Benedikt jsou nejčastější snídaňovou nabídkou restaurací, proto, když padl návrh na test redakce s vejci Benedikt neváhaly jsme ani chvilku. Vytipovaly jsme podniky, daly  anketu na Instagram, abyste nám poradily, kam na ně zajít a vyrazily jsme. Přečtěte si, jak celý test dopadl a zajděte vejce Benedikt ochutnat. 
Článek

FOOD FESTIVALY V ČR - Co se chystá a na co se můžete těšit

Co se kde chystá a co si určitě nenechat ujít se dozvíte v našem článku. Události pro milovníky dobrého jídla, foodfestivalů a gastro akcí na jednom místě.
Článek

Kam na zabijačkové hody?

Jestli jste se zabijačky už někdy účastnili, tak jistě víte, že je to velká událost. Dříve se dělaly zabijačky za účelem zisku masa pro výživu domácnosti, a je to tak stále, nebo se něco změnilo? Jak vlastně vypadá "dnešní" zabijačka?
Článek

Jak jsme testovaly žebra

My za to nemůžeme, ale náš Rej DILKOVSKEJ FIAT 500 se začal nervózně pohupovat v Pernerce, co pohupovat, doslova poskakovat. Že prej ho máme vzít na nějakou prýma jízdu. A néé jak Rej DILKA Lucka, která ho bere jen na samé pracovní jízdy. Jako jo, plní plány, ale FIATA to dost nebaví. Prej, teda. Dívíme se, proč FIAT tak výrazně na sebe upozorňuje. No proč asi. Je tu další pátek. A to znamená co?…
Článek

Seznamte se s... párovací hrou pro nezadané

Všichni chceme najít tu pravou nebo toho pravého. Ale kde ho vzít a nekrást? Buď to můžete zkusit pohodlně z domova online, anebo (a za tuto možnost se přimlouváme) vyrazit ven. A my přesně víme kam.
Článek